top of page
wsparcie empatyczne.png

WSPARCIE EMPATYCZNE Chcesz być usłyszana/y, zrozumiana/y ze swoimi emocjami i potrzebami?

Nauczyć się słuchać sygnałów jakie daje Ci Twoje ciało, kiedy Twoje potrzeby są niezaspokojone a granice przekraczane?

Spojrzeć na sytuację z różnych perspektyw? Uzyskać wsparcie w tym co dalej?

Nauczyć się języka empatycznej komunikacji?

Poznaj ze mną MOC EMPATII.

Jestem dla Ciebie również online.


Zapraszam Cię na sesje empatycznego wsparcia (także online), na których połączysz się z tym, co siedzi głęboko w Tobie i prosi o uwagę. Zyskasz coraz większe zrozumienie siebie i swoich reakcji, żeby móc wybierać czego w danej chwili chcesz i potrzebujesz a czego nie. Nauczysz się troszczyć o siebie, o swoje potrzeby, wyznaczać granice a jednocześnie artykułować to w empatyczny sposób.

Na sesjach tworzę bezpieczną przestrzeń, gdzie możesz opowiedzieć swoją historię, podzielić się myślami, pozwolić na emocje- bez oceniania ich przeze mnie . Pomogę Ci połączyć się z twoimi potrzebami i odczytywać sygnały, które daje Ci Twoje ciało.

Podczas tych sesji wykorzystuje swoje umiejętności i kompetencje jako mediator NVC (Nonviolent communication), coach i trener umiejętności psychospołecznych. Korzystam z wiedzy na temat samoregulacji, działania układu nerwowego (które nabyłam na rocznym kursie TRE- tension and trauma releasing exercises oraz na kursie o neurobiologii ), uważności i akceptacji, informacji na temat funkcjonowania umysłu jako części, oraz ze swoich wewnętrznych zasobów.

Zapraszam do przestrzeni pełnej zrozumienia i empatii :)

bottom of page