SESJE TRE®

POPRZEZ CIAŁO DO SPOKOJUDoskwiera Ci napięcie w ciele ?

Czujesz rozdrażnienie, zmęczenie ?

Chcesz zadbać o siebie ?

Przegadujesz trudności, ale to za mało?

Przyjdź i puść sTREs !

Sesje TRE® (Tension and trauma releasing exercises).

Drżenia są naturalną umiejętnością ciała na drodze do zdrowienia, co widać na przykładzie zwierząt, dzieci czy dorosłych w stresujących i traumatycznych sytuacjach. Znając ten mechanizm i dając mu przyzwolenie będąc w bezpiecznej przestrzeni, zyskujemy cenny zasób samopomocy. 

Proces TRE uczy nawiązywania kontaktu ze swoim ciałem, słuchania sygnałów jakie nam ono daje, uważności i samoregulacji. TRE® pozwala poznać nasze granice i nauczyć się powrotu do spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

TRE® to zbiór ćwiczeń, które wzbudzając w ciele neurogeniczne drżenia, mające na celu uwalniać nas z nadmiaru stresu i wprowadzać więcej harmonii do życia. Ćwiczenia te mogą wytworzyć większą otwartość na tę naturalną umiejętność ciała, co spowoduje na bieżąco radzenie sobie ze stresem, samoregulację i przełoży się na wszystkie obszary życia.

Metodę TRE opracował psychoterapeuta dr. David Berceli. Szkolił się on w Analizie Bioenergetycznej (nie mylić z bioenergoterapią) Lowena, w której TRE ma swoje korzenie. TRE jest rekomendowane m.in. w programach dla weteranów wojennych cierpiących na PTSD. Metodę tę również doceniają w biznesie jako sposób na redukcję stresu i większą efektywność psychofizyczną.

Jestem certyfikowanym  Providerem TRE®. Już mijają dwa lata od rozpoczęcia szkolenia TRE® a samą metodę znam i praktykuję od paru lat.

Prowadzę sesje indywidualne jak i grupowe.

© 2020 by Neshelp.       nes.neshelp@gmail.com        691 939 697