SESJE PRACY Z PODŚWIADOMOŚCIĄ

 

Chcesz bardziej siebie zrozumieć?

Rozwiązać konflikty wewnętrzne? 

Pracować nad efektywną zmianą?

Być w akceptacji dla siebie?

 

Pracować nad pewnością siebie, poczuciem własnej wartości czy dowolnym celem?

 

Wykorzystaj zasoby swojej podświadomości!Coś mi mówi tak, a coś nie...
Część mnie chciałaby tego, ale się boję...

Kto z nas tego nie zna? A co jeśli to osobne części nas, które chcą się zatroszczyć o różne nasze potrzeby...
Części to sposób umysłu na uporządkowanie samego siebie.
Każda część ma swoje potrzeby, emocje, przekonania. Niektóre wyrabiamy sobie sami, niektórymi oczywiście przesiąkamy. Stąd często tworzą się rozmaite konflikty wewnętrzne...Każda część nas ma dobre intencje, tylko czasem- jakkolwiek to brzmi- niektóre po prostu nie zdają sobie sprawy, że chcąc nas chronić, wybierają sposób, który jest dla nas niesprzyjający... Każda część natomiast chciałaby być usłyszana i potrzebuje docenienia swoich intencji i pracy. Kto z nas tego nie chce?

Praca z częściami przyda się w każdej sferze. Poczucia swojej wartości, samooceny, obniżonego nastroju, lęków, bycia przytłoczonym przez emocje itd...

System ten jest naukowo potwierdzoną metodą pracy z umysłem, którą propagują światowi specjaliści pracy z traumą m.in. dr. Bessel van der Kolk i dr. Janina Fisher.

Na sesjach możesz skontaktować się i porozmawiać z tą częścią Ciebie, która w danej chwili tego najbardziej potrzebuje. Pomogę Ci wejść w ten proces i będę zadawać ukierunkowujące pytania. Praca ta polega na Twoim intuicyjnym łączeniu się z tym co przychodzi, z obrazami, myślami, odczuciami z ciała - jest ona prowadzona i moderowana przeze mnie, ale to Ty połączysz się z odpowiedziami, informacjami, które masz w sobie- a pochodzą z różnych Twoich części.

O braku jednorodnego JA mówił już Jung, Perls (twórca Terapii Gestalt) a później Richard Schwartz, terapeuta rodzinny, który w swojej pracy, zauważył, że każdy z jego klientów ma swoją wewnętrzną rodzinę i pracując z nią - a nie tylko prowadząc terapie z członkami prawdziwej rodziny- osiągnie się największe skutki i prawdziwą zmianę. Tę metodę pracy nazwał Internal Family Systems i w ostatnich latach zyskuje ona coraz większą popularność i uznanie w świecie nauki i terapii.

Będąc nastolatką prowadziłam, jak się okazuje, dialogi swoich części, czego dowiedziałam się po latach poznając i szkoląc się w tej metodzie. Mam za sobą jedyne dotychczas w Polsce szkolenia z tej metody, kilkadziesiąt godzin spędzonych na oficjalnych szkoleniach jak i dużo godzin praktyki własnej, przeprowadzając ten proces w ramach ćwiczeń. Zafascynowana tą metodą pogłębiałam swój warsztat przeprowadzając sesje, szlifując umiejętności i czerpiąc cenną wiedzę z praktycznymi wskazówkami z literatury fachowej. Cenię sobie tę metodę i wierzę w jej dużą skuteczność, podpartą wieloma przykładami naukowymi, ale i potwierdzoną na samej sobie.

Chcesz poznać tajemniczy i fascynujący świat swoich części?

Zapraszam do przygody!

© 2020 by Neshelp.       nes.neshelp@gmail.com        691 939 697